کنجد در طول تاریخ بشری همواره یکی از مهمترین دانه های روغنی بوده است.

کنجد از کجا آمده؟

سابقه کشت کنجد به هزارن سال پیش و به شبه قاره هند بر می‌گردد. هندیان نخستین مردمانی بودند که به کشت و کار  دانه کنجد پرداختند.

شواهدی از کاشت و برداشت و استفاده از کنجد در ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد در بین النهرین نیز موجود است که نشان می دهد اهالی باستانی این ناحیه از دانه های کنجد برای تهیه روغن و همچنین به عنوان چاشنی در خوراک های خود استفاده می کردند.

کنجد در ایران

کاشت و استفاده کنجد در ایران نیز از سابقه طولانی برخوردار است و هم اکنون نیز ادامه دارد. با توجه به اینکه مناطق گرمسری و نیمه گرمسیری بهترین مکان برای کشت و پرورش کنجد می باشد، بیشترین کشت این محصول در چهار استان خوزستان، خراسان، فارس و کرمان صورت میگیرد.

پس از استان کرمان و فارس، خوزستان به عنوان رتبه سوم، بیشترین میزان کشت و تولید کنجد را به خود اختصاص داده است.

در استان خوزستان نیز شهرستان دزفول با دارا بودن آب و هوایی مناسب و همچنین زمین های حاصلخیز در جایگاه نخست تولید کنجد قرار دارد.

محصولات کنجدی همواره یکی از سوغاتی های سنتی شهرستان دزفول بوده است.

شرکت تعاونی خوشه های طلایی گل دز با رسالت ارتقاء سلامت جامعه ایرانی و همچنین حفاظت از منابع آب وخاک کشور اقدام به ارائه الگوی کشت کنجد و راه اندازی خطوط تولید فرآورده های غذایی بر پایه کنجد نموده است.

 

 

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی گل دز:

استفاده شما از پایگاه اینترنتی الیزافوود و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

خرید کالا از پایگاه اینترنتی  الیزافوود  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه گل دز به گروه گل دز متعلق است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد

 

 

ارسال به سریعترین شکل

 الیزافوود  با تیم مجرب خود سفارش شما را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرده و به انبار شرکت ارسال شده و بسته بندی میگردد و برای تحویل به شما به پست ارسال میگردد.

امکان خرید آنلاین در هر مکان

شرکت خوشه های طلایی گل دز ارزش وقت و زمان شما را میداند و با بهره گیری از تکنولوژی روز خرید را هرچه بیشتر از گذشته ساده کرده است

 

 

ارسال رایگان

گل دز برای رضایت خریداران گرامی امکان ارسال رایگان برای خریدهای بالای یک میلیون تومان را فراهم کرده است.

 

ارتباط مستقیم با کاربران

گل دز به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق آدرس الکترونیکی info@goldez.ir  به اطلاع ما برسانید.

ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش تماس با ما درسایت گل دز برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

شرایط و خدمات فروش

پایگاه گل دز  به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند

 

قیمت و مالیات ارزش افزوده کالا

تمام قیمت ها در سایت همواره بروز می باشند.


ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

 

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در سایت گل دز  درج شده و گل دز  به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.

به امید رضایتمندی و سلامتی مشتریان

 

 

 

آدرس دفتر بازرگانی:  شهر تهران-محله کشاورز-بلوار کشاورز-خیابان فلسطین-پلاک ۴۳۹-طبقه اول-واحد ۳

 

آدرس کارخانه:  خوزستان، دزفول شهرک صنعتی شماره ۴

 

تلفن: ۸۸۹۴۶۸۵۹-۰۲۱           ۸۸۹۴۷۰۸۴-۰۲۱